12.12.2018
EN
Gdańsk 2018

Zapoznaj się z ramowym planem każdego dnia na Zlocie ZHP Gdańsk 2018:

6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Gra Stulecia

Miejsce: Teren zlotu

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu

 
14:00-17:30

Ceremonia Otwarcia

Miejsce: Rynek zlotowy

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Gniazda

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Miasteczko zlotowe

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-10:30

Przygotowanie Dnia Regionów

Miejsce: Teren zlotu

 
10:30-17:30

Dzień Regionów

Miejsce: Teren zlotu

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:00

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
19:30-20:30

Msza Święta

Miejsce: Rynek Zlotowy

 
20:30-22:30

Program wieczorny

Miejsce: Rynek zlotowy

 
6:30-7:30

Pobudka i śniadanie

Miejsce: Gniazda

 
7:30-9:30

Wyjście na zajęcia programowe

Miejsce: Teren zlotu

 
9:30-12:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
12:30-13:30

Drugie śniadanie

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
13:30-17:30

Program modułowy

Miejsce: Teren zlotu lub poza

 
17:30-19:30

Obiad

Miejsce: Teren zlotu

 
20:00-22:30

Ceremonia Zamknięcia

Miejsce: Rynek zlotowy