20.10.2019
EN
Gdańsk 2018

Studio Accantus zagości na dużej scenie Zlotu !

Na dużej scenie zlotowej, 14 sierpnia o godzinie 20:30 harcerze i harcerki, mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej oraz goście będą mieli niezwykłą okazję posłuchać oraz zobaczyć artystów ze Studia Accantus.

Jest to zespół twórców i wykonawców zajmujących się realizacją szeroko pojętych projektów musicalowych oraz teatralnych. Misją zespołu jest promowanie muzyki filmowej, musicalu oraz innych gatunków muzycznych po polsku w jak najlepszej formie.

Artyści, których zobaczymy na scenie to:
– Sylwia Banasik
– Paweł Izdebski
– Zuzanna Makowska
– Paweł Skiba

Wraz z muzykami w składzie:
– Jakub Laszuk – gitara akustyczna i elektryczna
– Katarzyna Mazurkiewicz – piano
– Artur Rapacz – perkusja
– Mikołaj Trybulec – gitara basowa

Dla uczestników Zlotu oraz mieszkańców Wysypy wstęp na koncert jest wolny. Goście spoza Wyspy – przypominamy, że mogą wejść na teren miasteczka zlotowego zgodnie z wcześniej podawanymi procedurami.

Opłata za wejście na teren miasteczka zlotowego, w zamian, za którą otrzymasz pamiątkową plakietkę, możliwość zaparkowania samochodu na parkingu przy Amber Expo oraz przejazd autobusem wahadłowym wynosi 10 zł/os. Dzieci do 6 roku życia mogą odwiedzać teren zlotu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej bezpłatnie.

Godziny odwiedzin Zlotu – 10.00-23.00:
– Spacery po terenie miasteczka zlotowego z przewodnikiem odbywają się o godz. 11.00, 13.00, 15.00. Spotkanie przy Bramie Głównej Zlotu.
– W pozostałych godzinach możliwe jest indywidualne zwiedzanie terenu zlotu.

Jak zakupić wejściówkę?

1. Wejściówkę zarezerwować można przed wydarzeniem w Systemie Rezerwacyjnym. Na każdy dzień przewidzieliśmy 500 wejściówek.

2.Po dokonaniu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z kodem, który należy przedstawić w Centrum Rejestracyjnym na Amber Expo (ul. Żaglowa 11, czynne w godzinach 9.45-18.00), aby uzyskać zamówioną przepustkę.

3.W Centrum Rejestracyjnym Zlotu należy dokonać płatności (10 zł/os.), która jest możliwa jedynie kartami bankowymi.

4.Gotowe! Możesz skorzystać z zlotowej komunikacji autobusowej, aby dotrzeć na miejsce wydarzenia. Oznakowany autobus kursuje na trasie: Dworzec Główny PKP – Amber Expo – Miasteczko Zlotowe (Wyspa Sobieszewska) – Dworzec Główny PKP – Amber Expo. Autokar rozpoczyna bieg co 20 minut w godzinach 6.00-24.00 i co 30 minut w godzinach 24.00-6.00. Transport dla odwiedzających miasteczko zlotowe jest darmowy.

 

Uwaga! Szanując unikalne warunki przyrodnicze Wyspy Sobieszewskiej zdecydowaliśmy, że wjazd samochodami prywatnymi na teren zlotu nie będzie możliwy. Samochody prosimy pozostawiać na parkingach Centrum Rejestracyjnego na Amber Expo.

 

Rejestracja możliwa jest na naszej stronie, w zakładce odwiedzający

Autor: Anna Chromińska 12.08.2018

Aktualności

16.08.2018 Przyszłość zaczęła się dziś

16.08.2018 Patrz szerzej! Zmieniaj świat!

16.08.2018 Przy innym ogniu w inną noc…

16.08.2018 Zacznij zmieniać świat od dziś! 

16.08.2018 Komunikat Komendy Zlotu dotyczący uszkodzenia jachtów w marinie na Martwej Wiśle

16.08.2018 Wizyta Naczelnego Skauta na ziemiach polskich