Do zlotu pozostało

Turyści, przyjaciele harcerstwa oraz członkowie organizacji, którzy nie są uczestnikami Zlotu

Zapraszamy do odwiedzenia miasteczka zlotowego ZHP na Wyspie Sobieszewskiej!

Przygotowaliśmy możliwość wejścia na teren zlotu dla osób niebędących uczestnikami wydarzenia w następujące dni:

♦ 8 sierpnia
♦ 9 sierpnia
♦ 10 sierpnia
♦ 11 sierpnia (Dzień Regionów)
♦ 12 sierpnia
♦ 13 sierpnia
♦ 14 sierpnia
♦ 15 sierpnia

Wejściówki, godziny odwiedzin

Opłata za wejście na teren miasteczka zlotowego, w zamian za którą otrzymasz pamiątkową plakietkę, możliwość zaparkowania samochodu na parkingu przy Amber Expo oraz przejazd autobusem wahadłowym wynosi 10 zł/os. Dzieci do 6 roku życia mogą odwiedzać teren zlotu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej bezpłatnie.

Godziny odwiedzin Zlotu – 10.00-23.00:

• Spacery po terenie miasteczka zlotowego z przewodnikiem odbywają się o godz. 11.00, 13.00,15.00. Spotkanie przy Bramie Głównej Zlotu.
  • W pozostałych godzinach możliwe jest indywidualne zwiedzanie terenu zlotu.

Jak zakupić wejściówkę?

1. Zarezerwować wejściówkę można przed wydarzeniem w Systemie Rezerwacyjnym. Każdego dnia przewidzieliśmy 500 wejściówek.
  2. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z kodem, który należy przedstawić w Centrum Rejestracyjnym na Amber Expo (ul. Żaglowa 11, czynne w godzinach 9:45-18:00), aby uzyskać zamówioną przepustkę.
  3. W Centrum Rejestracyjnym Zlotu należy dokonać płatności (10 zł/os.), która jest możliwa jedynie kartami bankowymi.
  4. Gotowe! Możesz skorzystać z zlotowej komunikacji autobusowej, aby dotrzeć na miejsce wydarzenia.

Uwaga! Szanując unikalne warunki przyrodnicze Wyspy Sobieszewskiej zdecydowaliśmy, że wjazd samochodami prywatnymi na teren zlotu nie będzie możliwy. Samochody prosimy pozostawiać na parkingach Centrum Rejestracyjnego na Amber Expo.

Dla Mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej przygotowaliśmy specjalną “Szybką Ścieżkę” odwiedzin zlotu. Informacje o niej  przekażemy w oddzielnej w komunikacji.

Centrum Rejestracyjne i parking na Amber Expo